©2018 Športový klub ESL, Hlavná 10, 032 02, Závažná Poruba

March 3, 2019

Slovenská lyžiarka Petra Vlhová zvíťazila aj v nedeľnom slalome Európskeho pohára v Jasnej. Na druhom mieste skončila Britka Charlie Guestová s odstupom 80 stotín sekundy, tretia bola Švédka Ylva Staalnackeová (+0,88).

Ďalšia slovenská reprezentantka, 16-ročná Sophia Ch...

March 2, 2019

Slovenská lyžiarka Petra Vlhová zvíťazila v sobotnom obrovskom slalome Európskeho pohára v Jasnej. Na druhom mieste skončila Nemka Marlene Schmotzová s odstupom 19 stotín sekundy, tretiu priečku obsadila Rakúšanka Eva-Maria Bremová (+0,33), ktorá sa v slovenskom stredi...

February 18, 2019

Po úspešnom svetovom šampionáte v alpskom lyžovaní a medializovaných informáciách o účasti Petry Vlhovej sme zaznamenali zvýšený záujem fanúšikov aj o podujatie Európskeho pohára, ktorý sa uskutoční 2. a 3. marca v Jasnej.

Podujatie je verejne dostupné a nie je po...

January 29, 2019

Počas posledných dní prebiehala úprava a dosnežovanie zjazdovky "Pretekárska" na Záhradkách.

Na trati je tak dostatočné množstvo snehu. Pred samotným podujatím Európskeho pohára bude trať ešte preparovaná vodnou injektážou.

Pripájame pár vydarených fotiek, za ktoré ďaku...

October 2, 2018

V pondelok a utorok (01.10. - 02.10.2018) Jasnú navštívil Wim Rossel (SUI), ktorý prebral úlohu koordinátora Európskeho pohára žien po Janezovi Flerem.

Bola to jeho prvá návšteva v Jasnej. S traťou, na ktorej sa bude v marci pretekať bol veľmi spokojný.